Offices

Pirkanmaa

Hämeenkatu 5 A
33100 Tampere
010 835 2120
tampere@nordic.fi

Tuuli-Kaisa Eskola
Areal Director
050 306 1682
tuuli-kaisa.eskola@nordic.fi


Sofia Rosvall
HR Team Leader
050 381 1000
sofia.rosvall@nordic.fi


Anna Virtanen
HR Team Leader
050 355 7733
anna.virtanen@nordic.fi


Maria Soukka
Account Manager
050 308 5691
maria.soukka@nordic.fi


Noora Mäkinen
HR-Consultant
050 443 0350
noora.makinen@nordic.fi

Pasilankatu 2
00240 Helsinki
010 835 2110
helsinki@nordic.fi

Toni Asikainen

050 470 7377
toni.asikainen@nordic.fi

Heidi Yrjä
HR-Consultant
050 598 8460
heidi.yrja@nordic.fi


Elisa Seppälä
HR-Consultant
050 549 5000
elisa.seppala@nordic.fi

Pietiläntie 5
13130 Hämeenlinna
010 835 2160
hameenlinna@nordic.fi

Tuuli-Kaisa Eskola
Areal Director
050 306 1682
tuuli-kaisa.eskola@nordic.fi

Kauppapuistikko 16
65100 Vaasa
010 835 2190
vaasa@nordic.fi

Tuomas Viita-aho
Areal Manager
050 470 2220
tuomas.viita-aho@nordic.fi

Gummeruksenkatu 7
40100 Jyväskylä
010 835 2180
jyvaskyla@nordic.fi

Jari Pakarinen
Areal Manager
045 130 9444
jari.pakarinen@nordic.fi

Saku Toikko
Account Manager
050 432 5655
saku.toikko@nordic.fi


Heini Lauttaanaho
HR-Consultant
050 376 1988
heini.lauttaanaho@nordic.fi

Eerikinkatu 2 B
20100 Turku (sisäänkäynti porttikongin kautta)
010 835 2150
turku@nordic.fi

Kirsi Leino
Areal Manager
050 573 7380
kirsi.leino@nordic.fi

Petra Kaitonen
HR-Consultant
050 475 2050
petra.kaitonen@nordic.fi

Hämeenkatu 5 A
33100 Tampere
010 835 2120
tampere@nordic.fi

Jukka Lankinen
Director of Marketing and Development, Partner
050 409 0228
jukka.lankinen@nordic.fi

Sini Saikkonen
Marketing and Communication Coordinator
050 465 1355
sini.saikkonen@nordic.fi

Lentokentänkatu 9 C
33900 Tampere

Hämeenkatu 5 A
33100 Tampere
010 835 2100
etunimi.sukunimi@nordic.fi

Toni Asikainen
CEO
050 470 7377
toni.asikainen@nordic.fi

Jukka Lankinen
Director of Marketing and Development, Partner
050 409 0228
jukka.lankinen@nordic.fi


*010-alkuiset numerot: matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).