Ota meihin yhteyttä

Pirkanmaa

Pirkanmaa

Hämeenkatu 5 A, 33100 Tampere
010 835 2120 | tampere@nordic.fi
Tuuli-Kaisa Eskola
Myyntijohtaja
050 306 1682
tuuli-kaisa.eskola@nordic.fi
Sofia Rosvall
Aluepäällikkö
050 381 1000
sofia.rosvall@nordic.fi
Anna Virtanen
Aluepäällikkö
Vanhempainvapaalla
Niina Vuoksi
Henkilöstöasiantuntija,
Team Leader
050 411 1878
niina.vuoksi@nordic.fi
Hanna Äikäs
Henkilöstökonsultti
050 514 5355
hanna.aikas@nordic.fi
Milja Iivonen
Henkilöstökonsultti
050 320 3992
milja.iivonen@nordic.fi
Elina Parkkinen
HR Team Leader
050 4767780
elina.parkkinen@nordic.fi
Maria Soukka
Asiakkuuspäällikkö
050 308 5691
maria.soukka@nordic.fi
Noora Mäkinen
Henkilöstökonsultti
050 443 0350
noora.makinen@nordic.fi
Uusimaa

Uusimaa

Pasilankatu 2
00240 Helsinki
010 835 2110 | helsinki@nordic.fi

Susanne Gustafsson
Aluepäällikkö
0400 317 814
susanne.gustafsson@nordic.fi
Julia Niemelä
Henkilöstökonsultti
050 598 84 60
julia.niemela@nordic.fi
Karoliina Kyyrö
Henkilöstökonsultti
050 911 5600
karoliina.kyyro@nordic.fi
Keski-Suomi

Keski-Suomi

Gummeruksenkatu 7
40100 Jyväskylä
010 835 2180 | jyvaskyla@nordic.fi

Jari Pakarinen
Aluepäällikkö
045 130 9444
jari.pakarinen@nordic.fi
Saku Toikko
Asiakkuuspäällikkö
050 432 5655
saku.toikko@nordic.fi
Heini Lauttaanaho
Henkilöstökonsultti
050 376 1988
heini.lauttaanaho@nordic.fi
Varsinais-Suomi

Varsinais-Suomi

Eerikinkatu 2 B
20100 Turku (sisäänkäynti porttikongin kautta)
010 835 2150 | turku@nordic.fi

Kirsi Leino
Aluepäällikkö
050 573 7380
kirsi.leino@nordic.fi
Essi Pitkänen
Henkilöstökonsultti
050 475 2050
essi.pitkanen@nordic.fi
Markkinointi

Markkinointi

Hämeenkatu 5 A
33100 Tampere
010 835 2120 | tampere@nordic.fi

Sini Saikkonen
Markkinointi- ja kehityskoordinaattori
050 465 1355
sini.saikkonen@nordic.fi
Johto

Johto

Hämeenkatu 5 A
33100 Tampere
010 835 2120 | tampere@nordic.fi

Toni Asikainen
Toimitusjohtaja
050 470 7377
toni.asikainen@nordic.fi
Tuuli-Kaisa Eskola
Myyntijohtaja
050 306 1682
tuuli-kaisa.eskola@nordic.fi

*010-alkuiset numerot: matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).